Úvod             Potraviny          Technologie         O nás        Kontakt

česky  /  español  /  english

O NÁS

 

KDO JSME

Společnost Simplex CZ byla založena v roce 2000 a zabýváme se exportem komodit, potravin, surovin a technologií pro potravinářský a pivovarnický průmysl. Zaměřujeme se hlavně na trhy Latinské Ameriky. Velmi úspěšní jsme v dovozu na Kubu, se kterou obchodujeme už více než 15 let.

V roce 2005 jsme získali registraci k založení pobočky od Obchodní komory Kuby. Od té doby tak máme vlastní kancelář v Havaně. Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými českými a evropskými výrobci v jednotlivých oblastech. Subdodavatelům nabízíme možnost proniknout se svými výrobky na netradiční trhy karibské oblasti.

JSME EXPORTÉR ROKU

Při zajištění exportu do Latinské Ameriky dlouhodobě spolupracujeme v oblasti financování především s RaiffeisenBank a Českou exportní bankou, ale i s dalšími finančními institucemi. Velmi důležitým partnerem je pro nás vzhledem k vyšší rizikovosti vývozu do těchto teritorií exportní úvěrová pojišťovna EGAP. Za úspěšný vývoz na Kubu jsme v roce 2017 získali cenu Exportér roku v kategorii vyhlašované Exportní garanční a pojišťovací společností (EGAP) a Českou exportní bankou (ČEB).

 

Specializujeme se na potravinářství

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti nákupu a komplexního zajištění dodávek. Své aktivity zaměřujeme na 4 základní oblasti:

• Vývoz surovin pro výrobu piva

• Vývoz hotových mléčných výrobků, surovin a vstupních materiálů pro mlékárenský průmysl

• Vývoz obilovin pro lidskou spotřebu, krmných obilovin a jejich směsí

• Vývoz a montáž technologií pro potravinářský a pivovarnický průmysl

Úvod         Potraviny       Technologie      O nás        Kontakt